Home Tags Turiste

Tag: turiste

Ksamil/ 3 anëtarë të një familje përplasen fizikisht me turistët e...

0
Një sherr i dhunshëm është regjistruar në Ksamil. Gjatë ditës së sotme, tre anëtarë të një familje kanë mbetur të plagosur pas një sherri me...

Vlorë/ Turisti polak vdes në pishinën e hotelit

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në një hotel në Vlorë. Një turist 18-vjeçar polak është gjetur i vdekur në pishinën e një...

Turistët i vënë flakën ishullit të Sazanit

0
Është vënë nën kotroll vatra e zjarrit që u konstatua mbrëmjen e sotme në jug të Sazanit. Efektivë të anijes së gatshme dhe të ruajtjes...

U nisën në drejtim të Karaburunit/ Turistët francezë humbin në Llogara

0
Mëngjesin e sotëm raportohet se turistë francezë kanë humbur në zonën e Llogarasë. Ende nuk dihet se sa turistë janë, por sipas informacioneve paraprake, policia...

2021 rekord turistësh. Ja kush e pëlqen më shumë Shqipërinë!

0
Viti 2021 shënon një rekord turistësh që kanë hyrë në Shqipëri. Vendi ynë u kthye në një destinacion të preferuar për shumë të huaj...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT