Home Tags Tragjedi

Tag: tragjedi

Arjan Tase në gjyq: Nëse do rrotulloja skafin në anën tjetër,...

0
Në seancën gjyqësore, Arjan Tase është shfaqur i tronditur pas ngjarjes së rëndë në Himarë, ku përplasi për vdekje 7-vjeçaren Jonada Avdia. “Nuk do të...

Gruaja e Bledi Çuçit flet për vrasjen e 7-vjeçares: Kudo ndodhin...

0
Vendi ynë ditën e djeshme u trondit nga një ngjarje e rëndë që ndodhi në plazhin e Potamit. Një vajzë 7-vjeçare humbi jetën për...

Thirrje për protestë të enjten datë 4 gusht për vrasjen e...

0
Partia Demokratike ka njoftuar mbajtjen e një proteste në ambientet përballë Ministrisë së Brendshme ditën e enjte, 4 gusht, ora 19:00. Në njoftim theksohet se...

Gazetarja rrëfen tragjedinë në Himarë: Askush nuk guxonte të nxirrte trupin...

0
Vendi ynë është tronditur ditën e sotme nga vdekja tragjike e vajzës 7-vjeçare në plazhin e Potamit. Vogëlushja ishte në det kur skafi që...

Tragjedi! Shpërthen bombola e gazit në kopësht/ Digjen 5 fëmijë të...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali. Të paktën pesë fëmijë janë djegur për së gjalli në një kopsht, gjatë një prove për...

Tragjedi e trefishtë! Nëna dhe dy vajzat vdesin pas kontaktit me...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pukë. Mësohet se një grua dhe dy vajzat e saj kanë humbur jetën pasi...

Tragjedi në Tiranë/ Mbyten motër e vëlla në liqen

0
Një tragjedi e vërtetë raportohet të ketë ndodhur pak më parë në Liqenin e Prushit në Tiranë. Mësohet se dy fëmijë të vegjël të...

Tragjike në Greqi! Makina përplaset me shtyllat dhe digjet, vdes 17-vjeçari...

0
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 17-vjeçari shqiptar ditën e sotme në Kefalonia, Greqi. Sipas mediave greke aksidenti i përgjakshëm automobilistik ka...

Tragjedi në Greqi/ Shqiptari vret gruan, fëmijët minorenë dhe më pas...

0
Një tragjedi ka ndodhur në veriperëndim të Peloponezit në Andravida, Greqi, ku një familje shqiptare është gjetur e masakruar brenda në shtëpi. Sipas medieve greke, burri...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT