Home Tags Vjedhje

Tag: vjedhje

Skenë filmash në Tiranë/ Vajza lë makinën ndezur, 18-vjeçari i hipën...

0
Një 18-vjeçar ka guxuar shumë, teksa ka vjedhur makinën e një 26-vjeçare. Kjo e fundit e ka lënë makinën ndezur dhe ka dalë për...

Korçari denoncon gruan e tij: Më ka vjedhur 28 milionë lekë...

0
Policia e Korçës ka vënë në pranga një 41-vjeçare. Gruaja me inicialet A.N., është denoncuar në polici nga burri i saj. Ky i fundit...

Gjirokastriti tenton të vjedhë lekët e spitalit me pistoletë lodër

0
Armand Risti, 34-vjeç është arrestuar ditën e sotme pasi ka tentuar t'i vjedhë një shumë parash recepsionistes në spitalin e Gjirokastrës. Mësohet se 34-vjeçari...

“Hajdutë xhepash”, publikohen fotot e shqiptarëve të arrestuar në Greqi, mes...

0
Në foto: të arrestuarit për vjedhje  Policia greke ka arestuar 19 persona të akuzuar për vjedhje, mes tyre 17 janë shtetas shqiptarë.  Mediet e vendit fqinj...

Shqiptari rrëzohet nga çatia e shtëpisë që do vidhte, pronarët e...

0
Një hajdut 40-vjeçar me origjinë shqiptare ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka rënë nga çatia e një shtëpie. Mediat italiane raportojnë se ngjarja e...

Vajzat shqiptare bëjnë “namin” në Britani, u vënë syrin burrave në...

0
Disa vajza shqiptare në Angli si duket kanë gjetur metodën më t shpejtë dhe të thjeshtë për të bërë para. Ato lokalizojnë burra të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT