Home Tags Vladimir putin

Tag: vladimir putin

Vuçiç mbështet Putin, Rama: Serbinë duhet ta kuptoni

0
E përditshmja ‘Politico’ ka shkruar mbi përjashtimin e sjelljes së Serbisë kundrejt Rusisë, si i vetmi vend në Ballkan që nuk i ka vendosur...

Përkeqësohet sëmundja e Putin, i dridhen këmbët gjatë fjalimit

0
Këmbët e Vladimir Putinit janë dridhur gjatë një fjalimi në Moskë, duke shtuar thashethemet në rritje për problemet shëndetësore të liderit rus. Presidenti po...

Putin uron ish-ushtarakun shqiptar për postin e Presidentit

0
Presidenti më i përfolur për momentin, Vladimir putin, i cili ka që prej shkurtit që po lufton me Ukrainën, ka gjetur pak kohë dhe...

Deklarata bombë: Putin mund të ketë vdekur

0
Një deklaratë bombastike vjen nga shefat e inteligjencës britanike lidhur me Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin. Ata besojnë se Presidenti Putin tashmë mund të jetë...

Me fytyrën e enjtur dhe duart që i dridhen, dyshohet se...

0
Vladimir Putin është në qendër të vëmendjes së mediave ditën e sotme pas pamjeve të publikuara gjatë një takimi të tij me ministrin e...

Putin e pranon: Kemi humbje të mëdha të trupave ushtarake!

0
Lufta Rusi-Ukrainë vijon, teksa Rusia ka pranuar humbjet e saj në ushtri. Ka qenë pikërisht zëdhënësi i Presidentit Vladimir Putin, Dmitry Peskov, i cili...

Kërcënimi i Vladimir Putinit: Këto janë 5 vendet e BE-së të...

0
Pushtimi i Ukrainës nga forcat ruse ngjalli frikë në Europë te disa shtete që konsiderohen si shënjestra e radhës së presidentit rus Vladimir Putin. Javët...

Putin vendos datën se kur do të mbarojë lufta

0
Sipas disa raporteve, Rusia ka një datë në mendje se kur do të përfundojë lufta në Ukrainë. Faqja e internetit e Ministrisë së Mbrojtjes së...

Putin “llaston” të përkëdhëlurin e tij në Ballkan/ “Europa e blen...

0
Presidenti Vladimir Putin deklaroi një ditë më parë se gazi rus do të blihet vetëm me rubla dhe jo me euro apo me dollarë,...

Rusia shënjestron Ballkanin? Nëse ky shtet hyn në NATO, i pret...

0
Rusia ka paralajmëruar Bosnjën dhe Hercegovinën të mos anëtarësohet në NATO pasi në të kundërt mund të jetë objektivi i radhës i Kremlinit pas...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT