Home Bota Ushtarët e uritur të Putin vjedhin ushqime nëpër dyqane

Ushtarët e uritur të Putin vjedhin ushqime nëpër dyqane

638
0

Që prej të enjtes në mëngjes Rusia ka sulmuar Ukrainën dhe pushtimi ka nisur. Shumë qytete janë në duart e rusëve tani ndërsa numri i fataliteteve nga të dyja anët sa vjen e rritet.

Por pavarësisht këtyre si ushtria ruse ashtu edhe ajo ukrainase kanë një numër të madh ushtarësh që po luftojnë.

Në mediat sociale së fundmi po qarkullon një video ku duken ushtarët rusë të cilët vjedhin ushqime nëpër dyqanet dhe marketet e Ukrainës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here