Home AKTUALITET Aksident i rëndë në Korçë, një person dërgohet në spital në gjendje...

Aksident i rëndë në Korçë, një person dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën

409
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku një motor ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i tij.

Burime nga policia bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit është nisur me urgjencë drejt spitalit, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërkohë që grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here