Home Kryesore Berisha: S’kam lidhje me protestat, unë po punoj për ribashkimin e PD-së

Berisha: S’kam lidhje me protestat, unë po punoj për ribashkimin e PD-së

567
0

Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur poshtë zërat se ai qëndron në krye të protestave për rritjen e çmimeve.

Në një deklaratë për mediat, Berisha tha se po punon për bashkimin e  PD dhe nuk po merret me protestat

“Nuk po i organizoj unë protestat. Po t’i organizoja më keni në ballë. Po merrem me intensitet të madh për bashkimin e PD”, ka thënë Berisha.

cna lajme politike

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here