Home AKTUALITET “Blindohet” Elbasani, dyshime për një bombë të hedhur në koshin e plehrave

“Blindohet” Elbasani, dyshime për një bombë të hedhur në koshin e plehrave

605
0

Forca të shumta policore kanë “pushtuar” Elbasanin. Kjo për shkak se dyshohet se në koshin e plehrave është hedhur një bombë. Në vendngjarje ndodhen uniformat blu dhe punonjës zjarrfikës. VIJON…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here