Home Tags Elbasan

Tag: elbasan

‘Blindohet’ Elbasani/ FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në qytet, ç’po ndodh

0
FNSH po ushtron kontrolle në të gjithë qytetin e Elbasanit. Në këtë operacion po marrin pjesë edhe Forca Levizese Operacionale dhe Forcat Shqiponja, të cilët...

E rëndë! Makina me 5 persona del nga rruga, bie në...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në aksin Librazhd-Elbasan. Një makinë me njerëz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin. Ngjarja...

“Blindohet” Elbasani, dyshime për një bombë të hedhur në koshin e...

0
Forca të shumta policore kanë “pushtuar” Elbasanin. Kjo për shkak se dyshohet se në koshin e plehrave është hedhur një bombë. Në vendngjarje ndodhen...

E prekur nga Covid, ndërron jetë mësuesja e Elbasanit në moshën...

0
Një mësuese në Elbasan 40-vjeçe ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije se ministrja Ervis Kushi. Ajo...

Mbyllen shkollat, s’ka më nxënës në Elbasan

0
Viti i ri shkollor do të ketë më pak nxënës në qarkun e Elbasanit. Nga 66 shkolla të bashkisë së Elbasanit, 4 prej tyre...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT