Home AKTUALITET E rëndë! Makina me 5 persona del nga rruga, bie në lumin...

E rëndë! Makina me 5 persona del nga rruga, bie në lumin Shkumbin

866
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në aksin Librazhd-Elbasan. Një makinë me njerëz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, ndërsa sipas informacioneve paraprake shërbimet e policisë e zjarrfikësve po punojnë për nxjerrjen e shoferit dhe pasagjerëve nga automjeti. Sipas fax News, dyshohet se në makinë ndodhen 5 persona, teksa burimet bëjnë me dije se një fëmijë ka dalë në gjendje kome i intubuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here