Home Kryesore Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ dërgon kërkesën në KQZ për regjistrim në zgjedhje

Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ dërgon kërkesën në KQZ për regjistrim në zgjedhje

1221
0

Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ e përfaqësuar nga Komisioni i Rithemelimit, Lëvizja Socialiste për Integrim dhe Partia Demokristiane ka paraqitur kërkesën për regjistrim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Tashmë pritet përgjigjia e KQZ-së. Kërkesa është dorëzuar nga LSI-ja më përfaqësues sekretarin e përgjithshëm, Endrit Brahimllari.

Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ sot ka prezantuar edhe logon. Kujtojmë se Berisha prezantoi dje kandidatët për 6 Bashkitë, ku do zhvillohen zgjedhjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here