Home AKTUALITET Çudira shqiptare/ Avioni niset për Verona, bën gjysmën e rrugës dhe kthehet...

Çudira shqiptare/ Avioni niset për Verona, bën gjysmën e rrugës dhe kthehet mbrapsht në Rinas

984
0

Një avion i Wizz Air, i cili ishte nisur për Verona êshtë kthyer mbrapsht në Rinas.

Siç shihet edhe nga harta e fluturimeve, avioni ka bërë gati gjysmën e rrugës dhe më pas është kthyer. Ende nuk dihen arsyet e kësaj manovre të çuditshme.

Kujtojmë se nuk është hera e parë që ndodh kjo gjë me linjat që operojnë në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here