Home PROMOVIME Donaldi shkon në festën e BB Vip, i veshur si Spider-Man!

Donaldi shkon në festën e BB Vip, i veshur si Spider-Man!

527
0

Të gjithë po festojnë për përfundimin e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, por rrjeti po vlon nga fotot dhe videot për Donaldin.

Pas aludimeve nëpër portale se ai dhe i vëllai, Romeo kanë anuluar emisionin “Më lër të flas”, prania e tyre në festë tregon se marrëdhëniet mes binjakëve dhe televizionit nuk janë prishur.

Donaldi është cilësuar edhe fenomeni i këtij edicioni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here