Home AKTUALITET Edi Rama tallet me popullin: E keni psikologjike ju, nuk është rritur...

Edi Rama tallet me popullin: E keni psikologjike ju, nuk është rritur çmimi i bukës!

780
0

Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në markete dhe furrat e bukës për të monitoruar çmimet, pjesë kjo e propagandës që e kemi parë në çdo kohë, kur Shqipëria ka marrë goditje të mëdha. Rama në furrat e bukës ka kërkuar që çmimet mos të rriten ndjeshëm dhe të tregohet gjithmonë pesha e bukës qytetarëve që blejnë.

Pas kësaj, ai është shprehur se sipas tij, rritja e çmimit të bukës është thjesht psikologjike.

Rama tha: 

Është edhe psikologjike ee. Është psikologjike. Janë të stresuar klientët, mirupafshim.

Edi Rama thotë se rritja e çmimit të bukës është ‘thjesht psikologjike’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here