Home Showbiz I mërzitur nga humbja Donaldi shkëput lidhjet me Top Channel, reagon burri...

I mërzitur nga humbja Donaldi shkëput lidhjet me Top Channel, reagon burri i Arbana Osmanit

1555
0

Pas finales së BBV ku çmimin e madh e fitoi Ilir Shaqiri, ndërsa Donaldi u largua i pakënaqur duke shkëputur marrëdhëniet me Top Channel, ka ardhur reagimi i regjisorit Eduart Grishaj, bashkëshorti i moderatores së BBV, Arbana Osmani.

Grishaj është shprehur se të 4 finalistët kanë qenë fitues në mënyrën e tyre, dhe vetëm një do ta fitonte çmimin e madh.

Eduart Grishaj:

Ne jemi mësuar me këtë gjë. Nuk njoh asnjë shqiptar që pranon humbjen. Asnjë nga 4 finalistët nuk ka humbur. Është problem i madh ky. Një do e fitoj çmimin e madh. Të gjithë konkurrentët kanë dalë fitues. Të gjithë kanë dalë me dinjitet. Në asnjë Big Brother tjetër konkurrentët nuk kanë fituar kaq shumë, shtëpi, suport nga TCH, produksioni.

I mërzitur nga humbja Donaldi shkëputi lidhjet me median e familjes Hoxha, reagon burri i Arbana Osmanit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here