Home AKTUALITET Lul Basha dhe Gaz Bardhi përfundojnë në SPAK

Lul Basha dhe Gaz Bardhi përfundojnë në SPAK

1440
0

Grupi i Rithemelimit të PD-së ka paditur në Spak Lulzim Bashën dhe Gazmend Bardhin. Kjo padi është ngritur për të vetmen arsye se dyshja që mban selinë e PD-së, kallëzohen për shkatërrim prone dhe pengim i të drejtës për të protestuar. Gjithashtu, ata kallëzohen edhe për shkeljen e rregullave mbi lëndët helmuese.

Kujtojmë se e gjitha kjo padi ka nismëtare datën 8 Dhjetor, ku qindra demokratë protestuan pranë selisë së PD-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here