Home AKTUALITET Ndryshojnë masat anti-Covid, ja rregullat e reja

Ndryshojnë masat anti-Covid, ja rregullat e reja

613
0

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka dalë sot në një deklaratë për mediat ku ka bërë të ditur ndryshimin e masave anti-Covid.

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka deklaruar se do të hiqet ora policore, ndërsa mbetet ende në fuqi vendosja e maskës në ambiente të mbyllura dhe në ambiente ku nuk mund të ruhet distancimi fizik…vijon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here