Home Tags Policia

Tag: policia

Drejtori i ri i policisë ultimatum policëve: Hiqni mjekrën!

0
Drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit realizoi takimin e parë me drejtuesit e Policisë duke iu dhënë direktivat dhe porositë e...

Ç’po ndodh?! Blindohet Tirana, kontrolle të befasishme në rrugë

0
Kontrolle të befasishme janë zhvilluar mbrëmjen e sotme në Tiranë nga Forcat e Posaçme “Shqiponja”, Forcat Operacionale, Policia Kriminale, Patrulla e Përgjithshme dhe Policia...

Akuza të lehta për ushtarin e Avdylajve që mori zvarrë policin...

0
Pak ditë më parë, një mjet Range Rover hyri kundravajtje në zonën e Currilave në Durrës. Pasi iu bë shenjë për të ndaluar, drejtuesi...

Shoferi rreh policin, i vendosi gjobë parkimi

0
Gjatë ditës së sotme policia njoftoi se një person me një mjet tip “Ford” ka përplasur një punonjës policie me detyrë Oficer i Patrullës...

U hoq si ukrainas/ Arrestohet në Rinas 32-vjeçari i shpallur në...

0
Finalizohet operacioni policor i koduar “Terminali”, për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Operacioni nga Njësia Speciale Fast Albania, në bashkëpunim me Komisariatin...

Policia “aksion” ndaj shoferëve/ Mbi 2 mijë të gjobitur, 15 të...

0
Policia Rrugore ka vijuar me kontrollet intensive në akset kryesore të vendit, ku si pasojë janë vënë në pranga 15 drejtues mjetesh dhe motomjetesh...

Kundërshtoi dhe kanosi policin bashkiak, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

0
Një 30-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka kundërshtuar dhe kanosur për shkak të detyrës punonjësin e policisë Bashkiake. Ngjarja ndodhi në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT