Home AKTUALITET Tmerr/Prindërit braktisin fëmijën 3-vjeç, i mituri ndodhet brenda makinës te Liqeni Artificial

Tmerr/Prindërit braktisin fëmijën 3-vjeç, i mituri ndodhet brenda makinës te Liqeni Artificial

1357
0

Një ngjarje sa e rëndë aq e pazakontë po ndodh në Tiranë. Një denoncim i mbërritur në faqen “JOQ” bën në ditur se në zonën e Liqenit Artificial, ku prindërit kanë lënë brenda makinës fëmijën 3-vjeç dhe janë larguar. Mësohet se pranë makinës ndodhen forcat e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here